منوی دسته بندی محصولات
سبد خرید

تی بگ

تی بگ

تی بگ/09126290618

تی بگ ها انواع مختلفی دارند که برخی از آن ها از طریق دستگاه های صنعتی تولید می شنود و برخی از آن ها مناسب کسب و کارهای خانگی هستند.مجموعه ی لیان پک اولین وارد کننده ی انواع فیلترهای چای و دمنوش در ایران است.

تی بگ

تی بگ

تی بگ

فیلتر چای 

مجموعه ی لیان پک در حال حاضر بیش از 20 نوع فیلتر چای ، دمنوش و قهوه در ابعاد مختلف موجود دارد.

مجموعه ی ما در تلاش است تا فیلتر های سایز کوچک را برای مشاغل خانگی و عطاری ها تولید کند.

لیان پک اولین تولید کننده فیلتر تی بگ هرمی با تگ اختصاصی برای مشتری است.همچنین مجموعه ی ما وارد کننده ی انواع فیلتر کاغذ تی بگ از کشور اسپانیا ، ترکیه و اتریش به ایران است.

فیلتر یکبارمصرف چای امروزه بسیار مورد استفاده عموم قرار گرفته است .از جمله مکان هایی که از این فیلتر استفاده می کنند می توان به موارد زیر اشاره کرد.

کیسه چای بیشتر در عطاری ها ، رستوران ها ، کافه ها ، هتل ها ، سوپر مارکت ها ، مصارف خانگی ، مسافرت ، طب سنتی و …. مورد استفاده قرار می گیرد.

کاغذ چای

کاغذ چای تی بگ انواع مختلفی دارد.معروف ترین تولید کننده ی کاغذ تی بگ از کشور اروپا است.

کاغذ های تی بگ انواع مختلفی دارد.

فرق کاغذ چای خوب و بد در چیست؟

کاغذچای با کیفیت موقع استفاده از آن بوی نامطبوع نمی دهد.همچنین جنس آن به صورت کاغذی است و از پارچه تشکیل نشده است.

متاسفانه امروزه در صنعت تی بگ برخی از افراد سود جو کاغذ های کیفیت پایین را که بوی نامطبوعی می دهند به عنوان کاغذ های اصل به فروش می رسانند.

دومین موضع توجه به رنگ کاغذ چای است.

کاغذ چای می بایست سفید باشد و بهتر است از استفاده از کاغذ تی بگ زرد پرهیز کنید.

کاغذ چای

فیلتر یکبارمصرف چای و دمنوش

فیلتر یکبارمصرف چای و دمنوش

از دیگر نکات مهم در انتخاب کاغذ چای می بایست به نوع چسبندگی آن توجه داشت.فیلتر چایی که بهتر و محکم تر بچسبد از کیفیت بالاتری برخوردار است

همچنین مجموعه ی ما تولید کننده ی انواع فیلتر چای نخدار نخ جمع شو و انواع فیلتر های تی بگ هرمی شفاف و نیمه شفاف است.

برای ثبت سفارش با شماره ی زیر در ارتباط باشید:

09126290618 سلطانی

فیلتر یکبارمصرف چای و دمنوش

تی بگ هرمی شفاف

تی بگ هرمی شفاف جدید ترین فیلتر چای در حال حاضر در بازار ایران است.این فیلتر به دلیل جنسی که دارد رطوبت پذیری بالایی دارد و باعث دم آوری سریع و باکیفیت چای و دمنوش می شود.

فیلترهای تی بگ هرمی در رول های 5000 تایی و 6000تایی عرضه می شوند.همچنین شما می توانید این فیلترها را با تگ اختصاصی خود به مجموعه ی لیان پک سفارش دهید و مجموعه ی ما در کم ترین زمان ممکن این فیلترها را برای شما تهیه می کند.

مجموعه ی ما دارای جدید ترین دستگاه های تولید تی بگ هرمی است و می توانیم آن ها را با تگ عصایی و صاف به مشتریانمان عرضه کنیم.

فیلتر قهوه

مجموعه ی لیان پک واردکننده ی انواع فیلترهای قطره ای در ایران است.

این فیلتر ها دارای دو کاغذ در دو طرف فیلتر هستند که با قرار گرفتن این کاغذ ها در دو لبه ی لیوان می توانید به راحتی از آن استفاده کنید.

فیلتر قهوه انواع مختلفی دارد که در حال حاضر جدید ترین فیلتر قهوه در بازار ایران فیلتر قهوه ی چکه ای یا همان قطره ای است.

فیلتر های قهوه به صورت رول های 4500تایی هستند و همچنین اگر به صورت تیراژ کم از این مدل می خواهید مجموعه ی ما این فیلتر را برای شما در میزان دلخواه شما موجود کرده است و می توانید این محصول را از طریق سایت باسلام خریداری کنید .

کیسه چای

تی بگ 

فیلتر چای

کیسه چای

فیلتریکبارمصرف چای

کاغذ چای 

فیلتر قهوه

sahar1375 وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *